شركت اكسين انرژي گستر ماد


آدرس دفتر تهران:خیابان شیخ بهایی شمالی،کوچه قوام پور ( سیزدهم ) – پلاک 20-طبقه اول
تلفن: 02188618729

Email:info@inoxin.ir

oxin
شركت اكسين انرژي گستر ماد (Oxin Energy)

معرفی شرکت

شرکت اکسین انرژی گستر ماد (سهامی خاص)  با هدف ارائه خدمات بهینه جهت تامین و ساخت تجهیزات در حوزه های مکانیک، ابزاردقیق، برق، سیستم کنترل، اعلام و اطفاء حریق به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، دریایی، نیرو ، معادن و … تاسیس گردید.

سرمایه اصلی این شرکت جهت حضور و ارائه خدمات در حوزه های مذکور همانا نیروی انسانی متخصص و خلاق با سوابق کاری مرتبط و درخشان در صنایع مهم کشور بوده است. این شرکت با تکیه بر دانش روز و در نظر گرفتن تمامی مصالح کارفرما همواره تلاش و سعی بر ارائه راه حل های خلاقانه مهندسی و مناسب ترین  پیشنهاد با قیمت های کاملا رقابتی در کوتاه ترین زمان ممکن راداشته است.

 ویژگی های شرکت

ما با علم باینکه تجهیزات علی الخصوص ماشین آلات سنگین علاوه بر نیروی انسانی متخصص سهم مهمی در وزن و پیشرفت پروژه ها دارند و با توجه به اینکه تاخیر در تحویل، از کارافتادگی های حین بهره برداری، کیفیت نامطلوب و عدم کارایی مورد نیاز علاوه بر تحمیل هزینه های مالی اضافه به پروژه ها باعث تطویل زمان و از دست دادن انرژی نیز خواهد شد سعی بر ارائه راهکارهایی جهت انتخاب و تامین ماشین آلات از منابع معتبر با هزینه های مناسب داریم از این رو با مشارکت شرکای اروپایی خود با حضور و برقراری ارتباط مستمر با سازندگان و تامین کنندگان اروپایی امکان تامین تجهیزات، قطعات یدکی و ماشین آلات صنعتی را به شرح موارد زیر میسر نموده ایم:

 • تامین از طریق سفارش گذاری به سازندگان اصلی (تجهیزات نو، با اطمینان از اصالت کالا، گارانتی معتبر، سفارش ساخت براساس نیاز پروژه و … )

در بسیاری از موارد و با توجه به ماهیت تجهیز درخواستی این امکان جهت سفارش گذاری از سازندگان اصلی به صورت مستقیم وجود خواهد داشت.

 • تامین با توجه به نیاز پروژه از استوک های معتبر اروپایی

به تجهیزاتی که از زمان تولید آنها گذشته باشد و به صورت کاملا نو و کارنکرده به بازار مصرف ارائه شوند در اصطلاح استوک اطلاق می شود. این قبیل تجهیزات عموما از منابعی غیر از سازندگان اصلی و در بازار محدودی ارائه خواهند شد، بدلیل تحویل آنی و قیمت های مناسب خرید تجهیزات استوک در صورت تطابق فنی با نیازمندیهای پروژه بسیار به صرفه و منطقی می باشد.

یکی از توانمندیها و امکانات خاص دفتر اروپایی این شرکت ارتباط مناسب و موثر با ارائه دهندگان تجهیزات استوک و تامین تجهیزات و ماشین آلات از این طریق برای کارفرمایان می باشد، تامین تجهیزات از این طریق کمک شایانی در کمینه کردن قیمت تمام شده و زمان تحویل تجهیزات پروژه می نماید.

از جمله دلائل وجود تجهیزات استوک اختصارا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تجهیزات و قطعات یدکی اضافه بر نیاز پروژه ها که بعد از اتمام پروژه بلا استفاده بوده و به بازار عرضه خواهند شد.
 • خرید تجهیزات به میزان بسیار زیاد توسط استوکر ها با تخفیف های مناسب از سازندگان اصلی.
 • شکست تجاری پروژه بنا به دلایلی مثل تغییر نرخ انرژي عوامل زیست محیطی و یا عدم صدور مجوز های بهره برداری و نیاز به فروش تجهیزات جهت جبران خسارت.
  • تامین کل خط تولید به صورت یکجا از اروپا

  بعضا برخی از پروژه های تعریف شده بنا به مسایل اقتصادی، ممانعت های زیست محیطی، تغییر نرخ سوخت و یا … با شکست مواجه شده و پروژه قبل از فاز راه اندازی متوقف می شود، در این موارد طرح به صورت کامل با تمامی مدارک و سیستم ها و تجهیزات با قیمت های بسیار مناسب از طرق محدودی به بازار عرضه خواهد شد.

   

  • ماشین آلات، تجیهیزات و سیستم های کار کرده (Used)

  این قبیل از ماشین آلات، تجهیزات و سیستم ها در بهترین شرایط کاری مورد استفاده قرار گرفته و تمامی سرویس ها معمولا در زمان پیشنهادی سازنده توسط نمایندگیهای مجاز سازنده انجام شده است. همچنین تمامی سرویس های انجام شده در دفترچه تجهیز قید شده که بعنوان شناسنامه تجهیز به همراه آن قابل ارائه بوده و روند کاری و تعمیرات بر اساس آن قابل پیگیری می باشد.

  این شرکت همواره ماشین آلات فوق را از منابع معتبر و با انجام بازرسی با استفاده از توانمندیهای شرکت های بازرسی بین المللی انجام خواهد داد و در انتخاب تجهیزات سال ساخت، ساعت کارکرد، موضوع و محل استفاده و … موثر و در نظر گرفته خواهد شد.

  برخی از تجهیزات و ماشین آلات قبل از ارائه به بازار توسط عاملین فروش به محل کارخانه سازنده جهت تعمیرات اساسی منتقل شده و قطعاتی که عمر مفید آنها به پایان رسیده توسط سازنده اصلی تعویض و بعد از انجام تست های مورد نیاز به بازار عرضه خواهند شد، در صورت عدم انجام تعمیرات اساسی روی دستگاه و نیاز مشتری موارد از طریق دفتر این شرکت و توسط مراکز مجاز قابل انجام خواهد بود.